• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Gelir İdaresi Başkanlığı TC Merkez bnkası Kurlar SGK KGK TÜRKİYE
ÖNEMLİ LİNKLER
DİLEKÇEMATİK
ADRES SORGULAMA
VERGİ BORCU SORGULAMA

Hakkımızda

Mükemmeli Hedefler, Müşterimizi Mutlu Ederiz

İnsiyatif ve Sorumluluk Alır, Güveniliriz

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.
Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız Sonuç odaklı çalışırız, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız
Yenilikçi ve yaratıcıyız. Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.


Sürekli gelişimi destekleriz
Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Müşterimizin başarısı için çalışırız. Müşteri ana odağımızdır.  Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz. Müşteri ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.
Kaliteli hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız. İş kolumuzda, en kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunar , daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız. Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu anlar, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi o doğrultuda tasarlarız.

Müşterinin sesini dinleriz
İşimizin gereğini yapmak için harekete geçeriz. İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Onay beklemek yerine yetkinlik ve uzmanlığımız çerçevesinde gerekeni yapar, aldığımız kararlar için sorumluluk üstleniriz. Hızlı karar alır ve aldığımız kararları süratle hayata geçiririz.
Ekip olarak çalışırız. Her birey ve fonksiyonun işe yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Birbirimize saygılı davranır, farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik ederek bireysel insiyatif ve sorumluluğa zemin yaratırız.
Verimli ve yalın organizasyonlar kurarız. Katma değer yaratmayan işler ve bürokrasiye tahammülümüz yoktur. Mümkün olan en yalın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.
Açık ve dürüst ilişkiler kurarız. Çalışanlarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

Verdiğimiz sözü tutarız. Sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz ve kararlarımız kendi içinde tutarlı bir bütündür. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. Her birimiz, itibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz. Ürün veya hizmetlerimizi kullanan her türlü müşterilerimiz, Borusan ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

Adil rekabet ederiz. Tüm ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle hareket ederiz. İçinde bulunduğumuz sektörlerin ve iş dünyasının gelişimi ve kurumsallaşması için çaba sarf ederiz.

e-ilke mali müşavirlik ltd. şti. muhasebe hizmetleri ile mali konularda denetim ve danışmanlık yapmak üzere kurulmuş bir şirkettir.

İşletmelerin muhasebe sistemini kurmak, muhasebe sistemlerinde revizyon ve denetim yapmak, muhasebe personeline eğitim vermek gibi birçok alanda 1993 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Amacımız; kurumları kendi dinamikleri  ile sürekli iyileştirmeyi kurumsallaştırarak kendini  yenileyebilen, yaşayan organizasyonların oluşturulmasında rehber  olabilmektir. İşletmeler her yeni projelerin başlangıcında ya da yeni organizasyon değişiklikleri sonrasında kısa süreli uzman yöneticilere gereksinim duyar. Bu nedenlerle işletmelerin bu sıkıntılı dönemleri aşamalarında da gerekli destek verilmektedir. Düzgün ve sorunsuz işleyen bir muhasebe düzeni kurmak ve devam ettirmektir prensibimizdir.

Saygılarımızla,
Turgay BAYKAL
Mali Müşavir